Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Burendag op zaterdag 23 september

Burendag is een jaarlijks terugkerend feest dat je samen viert met je buren en de buurt op de 4e zaterdag in september. Dit jaar dus op zaterdag 23 september. Het Oranje Fonds ondersteunt met een bedrag tot wel 400 euro.

Burendag is de dag waarop je gezellig samenkomt en waarbij veel mensen iets goeds doen voor elkaar en de buurt. Nieuwe activiteiten kunnen weer worden aangemeld op de site van het Oranjefonds. Daar kun je ook een financiële bijdrage voor je activiteit aanvragen. Buurten worden namelijk leuker, socialer en veiliger als buren elkaar ontmoeten en zich samen inzetten voor hun buurt.

Oranje Fonds

Het Oranje Fonds steunt sociale initiatieven en bevordert zo contact en verbinding tussen groepen mensen. Ook met Burendag willen zij mensen dichter bij elkaar brengen. Daarom is het mogelijk als buurt een aanvraag tot € 400,- in te dienen bij het Oranje Fonds om je Burendagplan uit te voeren. Lees eerst goed de voorwaarden. Iedereen die voor 1 september een activiteit aanmeldt, ontvangt een Burendag feestpakket.

Kijk eens op www.burendag.nl.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Sinterklaas meert met twee pakjesboten aan in Dordrecht

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten zaterdag 15 november feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar: de stad Dordrecht wordt steeds groter en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twéé pakjesboten vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes! Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

Actueel

71 nieuwe sociale huurwoningen opgeleverd in Dordtse wijk Crabbehof

DORDRECHT – In de Dordtse wijk Crabbehof is de nieuwbouw aan de Frank van der Goesstraat officieel opgeleverd. Wethouder Wim van der Kruijff verrichtte samen met de nieuwe bewoners dondermiddag de feestelijke openingshandeling. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Feestelijke intocht met twee pakjesboten, vrolijke stoet en verrassingen

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten dit jaar feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar! De stad Dordrecht wordt steeds groter, en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twee pakjesboten, vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes. Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Foto: Stolk Fotografie )