Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Crabbehoeve, een plek voor iedereen

Crabbehoeve bestaat uit een lunchroom, vergaderruimte, creatief atelier en een grote beleeftuin met gezellig terras waar wij onze eigen groenten en fruit verbouwen. Het is een verrassend adres in Dordrecht waar mensen terecht kunnen voor feesten zoals een verjaardag, jubileum, high tea, baby shower en barbecue. Maar ook zakelijk voor verCrabbehoeve bestaat uit een lunchroom, vergaderruimte, creatief atelier en een grote beleeftuin met gezellig terras waar wij onze eigen groenten en fruit verbouwen. Het is een verrassend adres in Dordrecht waar mensen terecht kunnen voor feesten zoals een verjaardag, jubileum, high tea, baby shower en barbecue. Maar ook zakelijk voor vergaderingen, ontbijtmeetings, bedrijfsfeesten en borrels.
Daarnaast is het een plek voor ontmoeting, waar jong en oud elkaar inspireren en waar initiatieven samenkomen. Iedere week vinden er diverse leuke activiteiten plaats. Van taalcafé tot bewegen voor ouderen, van voorlezen voor peuters tot kidsclub en van schildersatelier tot textieltafel. En het meest bijzondere is dat Crabbehoeve volledig draait op een groep enthousiaste vrijwilligers.

Meer informatie: www.crabbehoeve.nl

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Preventief fouilleren blijft van kracht in zes Dordtse wijken

DORDRECHT – Burgemeester Peter van der Velden verlengt de inzet van preventief fouilleren in zes wijken van Dordrecht tot 1 november 2025. De maatregel moet bijdragen aan het terugdringen van wapengeweld in de stad. ( Archieffoto: Stolk Fotografie ) 

Actueel

VIDEO: Supermarkt tijdelijk ontruimd vanwege brandje

DORDRECHT – De supermarkt van LIDL in Winkelcentrum Crabbehof is donderdag aan het eind van de middag tijdelijk ontruimd vanwege een brandmelding. Er was inderdaad sprake van een klein brandje, maar de situatie was snel onder controle gebracht door de brandweer, die met vier voertuigen ter plaatse kwam. Na een uurtje kon de winkel weer open.

Actueel

Kinderactiviteiten in Crabbehof

DORDRECHT – Op 22 februari is de nieuwe vereniging Kinderactiviteiten Crabbehof gestart. Die gaat zich vooral richten op het organiseren van activiteiten voor de kinderen uit de minimagezinnen in de wijk.