Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Fijne feestdagen en een gezond 2018

Namens alle vrijwilligers en medewerkers van vele organisaties in de Dordtse wijken: fijne feestdagen en een gezond 2018.

Vele tientallen vrijwilligers en medewerkers staan ieder jaar klaar om het nieuws uit de Dordtse wijken te delen. Wil je zien wat dat betekent? Kijk eens op http://www.wijkendordrecht.nl/.

Daarop is je eigen wijk te vinden en linkjes naar bijvoorbeeld de wijkkranten, het Wijknieuws op de site van Dordt Centraal, de berichten op BUURbook (in een aantal wijken) en berichten op sociale media (onder andere van WijkenDordrecht).

Goed voornemen?
Misschien iets voor komend jaar? Voor jou? Kijk  eens op www.wijkendordrecht.nl/doemee en zie wat de mogelijkheden zijn. Mogelijkheden voor redacteuren in de wijken, wijkfotografen en voor iedereen die het nieuws voor z’n wijk wil delen. Ook mensen die met video aan de slag willen, zijn van harte welkom.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Sinterklaas meert met twee pakjesboten aan in Dordrecht

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten zaterdag 15 november feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar: de stad Dordrecht wordt steeds groter en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twéé pakjesboten vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes! Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

Actueel

71 nieuwe sociale huurwoningen opgeleverd in Dordtse wijk Crabbehof

DORDRECHT – In de Dordtse wijk Crabbehof is de nieuwbouw aan de Frank van der Goesstraat officieel opgeleverd. Wethouder Wim van der Kruijff verrichtte samen met de nieuwe bewoners dondermiddag de feestelijke openingshandeling. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Feestelijke intocht met twee pakjesboten, vrolijke stoet en verrassingen

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten dit jaar feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar! De stad Dordrecht wordt steeds groter, en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twee pakjesboten, vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes. Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Foto: Stolk Fotografie )