Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Maak kennis met de nieuwe aannemer voor groenonderhoud

Hoveniersbedrijf A-Garden onderhoudt de komende drie jaar het groen in de openbare ruimte in Wielwijk, Crabbehof en Zuidhoven. Nieuw bij dit contract is dat de gemeente Dordrecht A-Garden ook vraagt om bewoners te betrekken bij het beheer en onderhoud van groen in de wijk.

Uitnodiging

Benieuwd hoe A-Garden dit gaat aanpakken? Kom dan woensdag 17 februari om 13.00 naar het Admiraalsplein in Wielwijk. Wethouder Rinette Reynvaan (Stadsbeheer) heet A-Garden welkom en er zijn hapjes en drankjes.

Meer weten?

Lees meer over deze nieuwe manier van werken op de pagina groenonderhoud.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Sinterklaas meert met twee pakjesboten aan in Dordrecht

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten zaterdag 15 november feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar: de stad Dordrecht wordt steeds groter en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twéé pakjesboten vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes! Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

Actueel

71 nieuwe sociale huurwoningen opgeleverd in Dordtse wijk Crabbehof

DORDRECHT – In de Dordtse wijk Crabbehof is de nieuwbouw aan de Frank van der Goesstraat officieel opgeleverd. Wethouder Wim van der Kruijff verrichtte samen met de nieuwe bewoners dondermiddag de feestelijke openingshandeling. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Feestelijke intocht met twee pakjesboten, vrolijke stoet en verrassingen

DORDRECHT – Het is weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten zetten dit jaar feestelijk voet aan wal in Dordrecht. En niet zomaar! De stad Dordrecht wordt steeds groter, en daarom arriveert de Goedheiligman dit keer met twee pakjesboten, vol met ruim honderd Pieten en natuurlijk cadeautjes. Dat belooft extra spektakel in de haven en dubbel zoveel feest voor jong en oud. ( Foto: Stolk Fotografie )