Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Nieuwe locatie en jubileum Wijk voor Wijk

Op donderdag 26 september is van 15.00 tot 18.00 uur de feestelijke opening van het nieuwe pand van Wijk voor Wijk aan De Savornin Lohmanweg 21. Het is bovendien feest omdat het kleinschalige leerwerkbedrijf, actief in Crabbehof en Wielwijk, 12 ½ jaar bestaat. Omstreeks 16.30 uur zal wethouder Marco Stam het ‘Mede mogelijk makers-bord’ onthullen.    

Op 26 september is iedereen van harte welkom om de nieuwe locatie te komen bewonderen: een mooi, ruim, licht pand, rolstoeltoegankelijk en met alle ruimte voor opslag maar ook om andere activiteiten te gaan doen.

Feestelijk programma
Voor kinderen is er een leuk programma, met dank aan Speelotheek Pip & Zo. De muziek verzorgt dj Hans van Barele, een hapje en drankje ontbreken uiteraard niet. Iedereen is van harte welkom om een kijkje te komen nemen.

Kijk voor meer informatie op www.wijkvoorwijk.nl

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Nieuw café voor Parkinson-patiënten

DORDRECHT – Afgelopen woensdag hebben Nickie van der Wulp (directeur Parkinson Vereniging), Sven de Langen (bestuurder PZC Dordrecht) en Chris van Benschop (wethouder Gemeente Dordrecht) op feestelijke wijze het vernieuwde Parkinson Café Dordrecht geopend. Tijdens de drukbezochte kick-off bij woonzorglocatie PZC Crabbehoven werd het startschot gegeven voor een maandelijkse bijeenkomst voor mensen met Parkinson(isme) en hun naasten. (Foto: PZC Dordrecht).

Actueel

Feest op het Wij(k)plein in Crabbehof

DORDRECHT – Op het plein aan De Savornin Lohmanweg in Crabbehof was het woensdagmiddag feest. Lentefeest, …

Actueel

VIDEO: Dordt Schoon van start gegaan

DORDRECHT – De aftrap van de actieweek Dordt Schoon vond zaterdag plaats. Onder meer in Crabbehof, bij de tiny houses, werd door vrijwilligers zwerfafval opgeruimd. Wethouder Merx bracht een bezoek aan de opruimactie, georganiseerd door Wijk voor Wijk en Speelotheek Pip en Zo. Na afloop bedankte hij alle deelnemers en nam de zakken met afval in ontvangst. Dat waren er heel wat. Nog de hele week, tot en met 24 maart, vinden er (schoonmaak)activiteiten plaats in het kader van Dordt Schoon. Het programma is hier te vinden.