Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Rommelmarkt Crabbehof 29 oktober

Op zaterdag 29 oktober van 9.00 tot 12.30 uur organiseren de vrijwilligers en het team  Crabbehof van  MEE Drechtsteden een rommelmarkt in Trefpunt De nieuwe Stoof, De Savornin Lohmanweg 100 in Dordrecht. Op zoek naar originele spulletjes, goedkoop speelgoed of tweedehands kleding? Kom dan langs op 29 oktober.

Meer informatie

Wilt u meer weten over de rommelmarkt? Neem dan contact op met Henk van der Net of Anneke Levolger, team Crabbehof  MEE Drechtsteden, T 078 617 32 40 of e-mail anneke.levolger@meedrechtsteden.nl

mee

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Kinderactiviteiten in Crabbehof

DORDRECHT – Op 22 februari is de nieuwe vereniging Kinderactiviteiten Crabbehof gestart. Die gaat zich vooral richten op het organiseren van activiteiten voor de kinderen uit de minimagezinnen in de wijk.

Actueel

Eerste Plusflat van Dordrecht

DORDRECHT – De Zephyrflat in Crabbehof is omgedoopt tot allereerste Plusflat van Dordrecht. Dat houdt in dat verhuurder Trivire en zorgaanbieder Aafje met vaste gezichten extra activiteiten, ondersteuning en zorg gaan bieden aan de bewoners, zodat zij langer aangenaam en veilig zelfstandig kunnen blijven wonen. Een woonvorm die wat weg heeft van het ouderwetse bejaardenhuis, zei wethouder Wim van der Kruijff donderdag bij de officiële lancering van het woonconcept. (Foto’s: Stolk Fotografie)

Actueel

VIDEO: Balkonbrandje in Crabbehof

DORDRECHT – De brandweer heeft vanmiddag rond 12.00 uur een brandje bestreden op het balkon van een portiekwoning aan de Troelstraweg in Crabbehof. Daarbij werd een hoogwerker ingezet. De bewoners werden naar buiten gehaald en nagekeken door ambulancepersoneel. De situatie was snel onder controle en niemand raakte gewond.