Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Zoektocht naar patiënten huisarts

Huisarts Vreugdenhil heeft haar eigen praktijk in Dordrecht moeten verlaten na een lang juridisch gevecht met de andere arts binnen haar huisartsenpraktijk HAP Monarda.
Helaas zonder een passend afscheid van haar patiënten.
Wij (een aantal patiënten), vinden het erg onfatsoenlijk als iemand, die bijna een leven lang met hart en ziel zorg heeft verleend aan haar patiënten, geen afscheid van deze patiënten mag nemen c.q. deze patiënten een keuze mag geven om als patiënt bij haar te blijven.

Daarom hebben wij het initiatief genomen zo veel mogelijk mensen te bereiken zodat we uiteindelijk, wellicht als collectief, een afscheid kunnen organiseren of naar mevr. Vreugdenhil kunnen overstappen als bekend is waar zij gaat werken.

Tenslotte hebben we in Nederland vrije artsenkeuze.

Omdat we niet over de adressen van patiënten beschikken zullen we via diverse kanalen proberen zo veel mogelijk mensen te bereiken.

Mocht u zich willen aanmelden om op de hoogte gehouden te worden, dan kan dit door een mail te sturen naar:

patientencollectiefvreugdenhil@telfortglasvezel.nl

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Feest op het Wij(k)plein in Crabbehof

DORDRECHT – Op het plein aan De Savornin Lohmanweg in Crabbehof was het woensdagmiddag feest. Lentefeest, …

Actueel

VIDEO: Dordt Schoon van start gegaan

DORDRECHT – De aftrap van de actieweek Dordt Schoon vond zaterdag plaats. Onder meer in Crabbehof, bij de tiny houses, werd door vrijwilligers zwerfafval opgeruimd. Wethouder Merx bracht een bezoek aan de opruimactie, georganiseerd door Wijk voor Wijk en Speelotheek Pip en Zo. Na afloop bedankte hij alle deelnemers en nam de zakken met afval in ontvangst. Dat waren er heel wat. Nog de hele week, tot en met 24 maart, vinden er (schoonmaak)activiteiten plaats in het kader van Dordt Schoon. Het programma is hier te vinden.

Actueel

Nieuw hoofdstuk voor de bibliotheek

Wie avonturen wil beleven, hoeft niet op het vliegtuig te stappen. Unieke belevenissen zijn dichterbij dan je denkt. In de bibliotheek natuurlijk! Daar staan kasten vol boeken die de lezers uitnodigen om nieuwe werelden binnen te treden. Maar de bieb is zoveel meer dan een uitleencentrum van schrijversgedachtegoed. Het is een informatiepunt en bovenal een ontmoetingsplek voor bewoners in de wijk. Zo ook de vestiging van de Bibliotheek AanZet in Dordt West, te vinden in trefpunt De Nieuwe Stoof, dat lekker leesvoer en leuke activiteiten biedt én bijzondere ontwikkelingen doormaakt. Viona Versluis vertelt er meer over.